Serwis komputerowy w Kole - Karo.pc.pl
serwis komputerowy koło

Sieci komputerowe

Sieci komputerowe pozwalają współdzielić z innymi użytkownikami grupy roboczej bądź członkami domeny wielu ważnych usług i zasobów, takich jak współdzielenie plików i drukarek, baz danych, ale także umożliwia dostęp do szerszych zasobów np. Internetu.

 

Lokalne sieci komputerowe pozwalają na szybkie przekazywanie informacji o ogromnym znaczeniu dla sprawnego działania Państwa firmy, pozwalają na zwiększenie wydajności Twoich pracowników, a poprzez odpowiednie zaprojektowanie i wykonanie oraz późniejszą profesjonalną administrację zmniejszają niebezpieczeństwo utraty danych czy też uniemożliwia dostęp do nich niepowołanym osobom. Można śmiało stwierdzić, że wartość komputerów połączonych w firmową sieć jest zdecydowanie większa niż tych samych komputerów pracujących osobno. Okablowanie strukturalne projektowane i montowane przez nas cechuje wysoka estetyka, funkcjonalność i skalowalność.

 

Oferta naszej firmy obejmuje projektowanie i wykonanie okablowania strukturalnego sieci komputerowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy dotychczasowych instalacjach, gwarantujemy Państwu dobór optymalnych rozwiązań, najlepiej spełniających Państwa oczekiwania.

 

Na podstawie przeprowadzonej wizji lokalnej oraz państwa oczekiwań ekonomiczno – technicznych możemy opracować projekt wstępny wraz z dokumentacją projektową. Dołączymy także kosztorys przedwykonawczy sieci, aby mogli Państwo na spokojnie przekalkulować całą inwestycję.

 

Prace montażowe wykonywane przez naszą firmę w ramach budowy bądź modernizacji istniejącej już sieci obejmować mogą następujące czynności:

 

Sieci komputerowe zaprojektowane i zmontowane przez nas charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz estetyką. Zapewniamy państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dostarczony sprzęt i wykonane usługi. W razie potrzeby możemy przeprowadzić także przeszkolenie personelu w zakresie obsługi wdrożonego systemu.

 

Przedstawione przez nas założenia są tylko ogólnikami. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania.