Serwis komputerowy w Kole - Karo.pc.pl
serwis komputerowy koło

Serwis komputerowy

Nasza firma również dla klientów indywidualnych przygotowała szeroką gamę usług. Począwszy od diagnozowania i usuwania drobnych usterek, czy poważniejszych awarii, wirusów i innych programów szkodliwych, pomocy w obsłudze komputera lub oprogramowania, poprzez stałą opiekę nad komputerami w domu, a skończywszy na pomocy zdalnej – rozwiązywaniu bieżących problemów przy użyciu komunikatorów internetowych (np. GG, Skype), poczty e-mail, telefonu, a nawet zdalnej administracji (nasz specjalista połączy się zdalnie z państwa komputerem i rozwiąże problem lub udzieli wskazówek).

 

Nasze usługi świadczymy głównie w siedzibie naszej firmy. Jeśli zajdzie taka potrzeba – np. masz trudności w odłączeniu i/lub dostarczeniu do nas swojego komputera, bądź masz problem ze swoim Internetem, oferujemy świadczenie naszych usług w domu u klienta. Stwierdzimy na miejscu, czy problem można rozwiązać u Państwa w domu, czy też trzeba komputer dostarczyć do siedziby naszej firmy.

 

 

Jeśli jesteś osobą niezbyt obeznaną z obsługą komputera lub jeśli nawet nie wiesz jak nazwać to, czego właśnie potrzebujesz do prawidłowej pracy Twojego komputera, to również dobrze trafiłeś – To my jesteśmy specjalistami w dziedzinie komputerów – Ty nie musisz być, masz do tego prawo! służymy Ci swoją wiedzą i umiejętnościami. Zapraszamy do kontaktu.